PORTAL ŚLUBNY / ZESPOŁY MUZYCZNE

Przedstawiamy listę zespołów weselnych, DJ-ów i muzyków z Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Znajdziesz tutaj zarówno tradycyjny zespół muzyczny, jak i DJ-a z wodzirejem, który rozkręci każde wesele!

Dlaczego Nie - R. Awiński Dlaczego Nie - R. Awiński - Zielona Góra

Wesele to nie tylko zabawa przy zespole muzycznym i suto zastawionym stole. To przede wszystkim chwile wzruszeń, które zapewnia oprawa artystyczna.

więcej
NOTABENE DANCE NOTABENE DANCE - Zielona Góra, cała Polska

Gwarantujemy profesjonalną oprawę muzyczną wesel, imprez firmowych, dancingów, studniówek, imprez miejskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gramy na żywo.

więcej
Zespół Na Fali Zespół Na Fali - Zielona Góra

Zespół Na Fali to pięciu przyjaciół, których łączy wspólna pasja jaką jest muzyka. W ofercie mamy oprócz świetnej muzyki i kilku zabaw, najwyższej jakości posługę...

więcej
Lejdis & Dżentelmen Lejdis & Dżentelmen - Zielona Góra, cała Polska

Zespół Lejdis & Dżentelmen to gwarancja dobrej zabawy dla twoich gości weselnych! Jesteśmy trójką młodych i ambitnych ludzi których połączyła ze sobą pasja do muzyki.

więcej
Klezmer Klezmer - Zielona Góra

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a w obecnym składzie gramy od wielu lat. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz miłą atmosferę.

więcej
Zespół Aquarius Zespół Aquarius - Zielona Góra

Jesteśmy zespołem muzycznym z Zielonej Góry. Posiadamy solidne wykształcenie muzyczne. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w różnych kręgach muzycznych.

więcej
Muńko i Kompany Muńko i Kompany - Zielona Góra, cała Polska

Czemu DJ a nie orkiestra? Mniej jem i mniej kosztuję! Działam w myśl zasady, że to ja na imprezie jestem dla ludzi a nie odwrotnie.

więcej
Zespół Muzyczny Helikon Zespół Muzyczny Helikon - Zielona Góra

Zespół muzyczny HELIKON zaprasza do współpracy przy organizacji wesel, bankietów, balów, imprez firmowych oraz festynów.

więcej
Rejs 19/69 Rejs 19/69 - Zielona Góra

Rejs 19/69 to jedyny w swym rodzaju 7-osobowy  zespół muzyczno-wodzirejski, który możecie przy Waszym szczęściu zobaczyć i usłyszeć na Ziemi Lubuskiej i poza jej granicami.

więcej
Zespół Muzyczny Cover Zespół Muzyczny Cover - Gorzów Wlkp.

Trzyosobowa grupa muzyczna składająca się z profesjonalnych muzyków, zajmujących się zawodowo pracą estradową od wielu lat.

więcej
Mr. Music Mr. Music - Gorzów Wlkp.

Poprowadzę, zagram, zaśpiewam, nagłośnię i oświetlę Państwu imprezy takie jak: wesela, poprawiny, imieniny, jubileusze, zabawy, wieczorki taneczne, itp.

więcej