tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Hosi Film Zielona Góra

Hosi Film
Zielona Góra, całe woj. lubuskie

Adres fanapage: www.facebook.com/hosifilm

tel. 509 574 781
http://www.hosifilm.pl
p.sip@wp.pl

Zapewniamy najwyższej klasy sprzęt do filmowania HD, stabilizacji obrazu oraz rejestrowania dźwięku. Posiadamy bogate doświadczenie. Realizujemy nie tylko reportaże ślubne, ale też filmy typu: podziękowania dla Rodziców, sesje narzeczeńskie, zaproszenia na ślub w formie wideo.Posiadamy trzy rodzaje pakietów dopasowane do różnych potrzeb. Szczegółowy opis oferty na stronie internetowej www.hosifilm.pl Zapraszamy do naszej siedziby w Zielonej Górze na prezentację przykładowych produkcji
Jesteśmy firmą zapewniającą obsługę wideo w jednym z najważniejszych momentów w Twoim życiu. Dzięki nowoczesnym technikom, dynamicznemu montażowi oraz skupianiu się na emocjach i odczuciach tworzymy reportaże ślubne, które stają się pamiątką na całe życie.
Zapewniamy najwyższej klasy sprzęt do filmowania HD, stabilizacji obrazu oraz rejestrowania dźwięku. Posiadamy bogate doświadczenie.
Realizujemy nie tylko reportaże ślubne, ale też filmy typu: podziękowania dla Rodziców, sesje narzeczeńskie, zaproszenia na ślub w formie wideo.

Posiadamy trzy rodzaje pakietów dopasowane do różnych potrzeb. Szczegółowy opis oferty na stronie internetowej www.hosifilm.pl.

Zapraszamy do naszej siedziby w Zielonej Górze na prezentację przykładowych produkcji.