tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Studio Foto W. Witkowski

Studio Foto Wojciech Witkowski
Zielona Góra / cały kraj

tel. 601 782 482
http://www.wwitkowski.pl
wojciech@wwitkowski.pl

Jako fotograf podejmuję się różnych zleceń. Dzięki swojej wielkiej fascynacji reportażem ukazuję fotograficzny obraz emocji i wydarzeń, do którego nie potrzeba już żadnych słów.

Moje sesje ślubne to zaangażowane i autentyczne opowieści. Każda Młoda Para to indywidualny potencjał wrażeń, które utrwalam tak, by wspomnienia nie zatarły swej ostrości, by kęsy szczęśliwego czasu zawsze pozostały na wyciągnięcie ręki.

W trakcie jednej sesji ślubnej wykonuję od 800 do 1500 zdjęć, które później osobiście selekcjonuję, a najlepsze poddaję postprocessingowi. Staram się jak najmniej ingerować w zdjęcia, unikam nadmiernego retuszowania i stylizowania zdjęć, wierząc że czystość i prostota są najbardziej szczere i ponadczasowe.

Pakiet Ślubny Pełny – do 1.750,- zł – szczegóły na http://www.wwitkowski.pl w zakładce „CENNIK”

obejmuje:

sesję narzeczeńską,

przygotowania,

błogosławieństwo,

ceremonię ślubną,

przyjęcie weselne do oczepin,

ślubną sesję plenerową (zawsze innego dnia niż uroczystość ślubna).

Ilość i gabaryty wydruków, jak również pamiątkowe albumy z uroczystości, za każdym razem są indywidualnie dopasowywane do oczekiwań klienta.

Posiadam zaświadczenie wydane przez Kurię Diecezjalną Zielonogórsko-Gorzowską uprawniającą do fotografowania w obiektach sakralnych.

Pracuję z pełnoklatkowymi aparatami Canon wyposażonymi w zestaw najlepszych, bardzo jasnych, profesjonalnych obiektywów. Dzięki temu, nawet w bardzo trudnych warunkach jestem spokojny o jakość swojej fotografii. Wszędzie tam, gdzie jest to tylko możliwe, staram się rezygnować z lampy błyskowej wykorzystując naturalne, zastane światło.

Sesje Ślubne

Inne ceremonie (chrzest, komunia…)

Reportaż

Portret

Akt

Fotografia Reklamowa

Dzieci