tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

La Marie S


La Marie S
ul. Łokietka 32/33 (Salon)
ul. Mieszka I 61 (Komis)
66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 506 040 104
http://www.suknielamaries.pl
salon@suknielamaries.pl

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Posiadamy aktualnie w ofercie ponad 500 najnowszych modeli sukien ślubnych a także ponad 2500 kreacji wieczorowych i wizytowych na niemal każdą okazję.

Po wnikliwym zapoznaniu się z ofertą największych, renomowanych światowych producentów i kreatorów mody ślubnej zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszych salonów sukni, które są połączeniem stylu włoskiego i hiszpańskiego.

Suknie te górują nad pozostałymi tym, że dają gwarancję graniczącą niemal z pewnością. Gwarancję tego, że w dniu swojego ślubu każda panna młoda będzie wyglądać wyjątkowo pięknie, zjawiskowo i oryginalnie!!!

Bardzo często jest tak, że suknie ślubne upatrzone w katalogach czy też w internecie zdecydowanie rozmijają się z naszymi marzeniami. Wyselekcjonowane zdjęcia modelek o „idealnych” kształtach nijak nie dadzą się przełożyć na uwarunkowania naszej figury. Nasze ślubne marzenia i początkowe wyobrażenia kończą się na obejrzeniu obrazków, a w konsekwencji wyborem tradycyjnego fasonu. Fasonu pozbawionego tego czegoś, tej ulotnej magii jednego dnia. Dnia Waszego Ślubu!!!

Możemy zapewnić przyszłe panny młode, że nie tylko może, ale i powinno być inaczej. Możemy zapewnić, że w salonie jest inaczej, bo doskonale wiemy, że ślub to wyjątkowy dzień, Wasz dzień!!!
Kto wie czy nie najważniejszy w życiu każdej dziewczyny?!
Żeby zrozumieć, trzeba to przeżyć. My to przeżyliśmy i przeżywamy za każdym razem gdy szczęśliwa dziewczyna z suknią opuszcza nasz salon.

Dajemy „naszym dziewczynom” coś więcej niż tylko tę upragnioną suknię. Dajemy poczucie komfortu i bezpieczeństwa, że wszystko będzie jak należy, że wszystko będzie na czas. Dajemy „Coś” co się określa mianem – od serca. I choć nie ma nas na samej uroczystości ślubnej „nasze dziewczyny” podświadomie wiedzą i czują to, że jesteśmy tego dnia razem z nimi.