tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Suknie Ślubne Bolero


Suknie Ślubne „Bolero”
ul. 30 Stycznia 6/2
66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 095 722 63 85, tel. 604 757 814, tel. 793 118 686
http://www.bolerosuknie.pl
artstyl1@op.pl

Wśród wielu naszych marzeń jest jedno często ukryte na dnie serca, to marzenie aby spotkać tego jednego, jedynego, z którym chciało by się iść wspólnie przez całe życie.

Wyobrażamy sobie więc ten niezwykły dzień, który ma je odmienić i uczynić bardziej spełnionym dzień naszego ślubu. Wśród wielu gorączkowych przygotowań do tego wydarzenia jest jedno, które można przemienić we wspaniałe i radosne przeżycie, jest to wybór sukni ślubnej.

Zadaniem naszego salonu jest dyskretne uczestnictwo i pomoc w tym wyborze. Korzystając z naszego dziesięcioletniego już doświadczenia chcielibyśmy aby z mnóstwa sukien wybrać tę najpiękniejszą. Z naszej strony możemy się poszczycić sukcesem firmy Agnes, która zdobyła pierwszą nagrodę za najlepszą kolekcję ślubną 2010 przyznaną na międzynarodowych targach ślubnych w Essen w Niemczech, która jest dostępna w naszym salonie. Sukces ten jest szczególnie spektakularny, iż targi te to jedna z najważniejszych imprez targowych w Europie a statuetka jest przyznawana przez klientów. Tak więc skoro poza granicami naszego kraju tak wysoko ceni się suknie polskiej firmy to może warto pamiętać stare przysłowie „Cudze chwalicie, swego nie znacie” i kupować suknie także polskich projektantów.

W naszym salonie oprócz sukni firmy Agnes oferujemy produkty takich znanych firm, jak: Agora, Gala, MS Moda, jak również suknie amerykańskiej firmy Annais, czy angielskiej Verise oraz włoskiej Venus. To też każda panna młoda znajdzie u nas tę jedną jedyną kreację zarówno dla księżniczki, która chce błyszczeć niczym drogocenny brylant, jak i suknię dla wytwornej, ceniącej subtelny urok elegantki.

W naszym salonie można także dokonać zakupu wszelkich dodatków ślubnych. Posiadamy szeroką ofertę butów znanych polskich producentów, biżuterię, rękawiczki, kapelusze i podwiązki. Miłym, nowym akcentem proponowanym przez projektantów są welony i rękawiczki oraz torebki dobrane i wystylizowane do każdej sukni.

Dziewczyny zastanawiają się: biel sukni, czy wyrafinowana biżuteria, przepych, czy umiarkowanie? My podpowiadamy – koniecznie jedno i drugie

Przecież marzenia o ślubie muszą mieć właściwą scenerię.

Szczegółowych informacji udzielamy w siedzibie firmy. pn.- pt. w godz. 11.00 – 17.00, sob. w godz. 10.00 – 14.00 lub w innych godz. po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Serdecznie zapraszamy.