BAZA FIRM / FILM I FOTOGRAFIA / CINEMA CENTRUM

Cinema Centrum - filmowanie ślubów i wesel
Zielona Góra, Nowa Sól

tel. 601 846 099, tel. 693 294 095 http://www.cinemacentrum.pl cinema.centrum@neostrada.pl

Witamy Państwa! Jeśli oczekujecie realizacji ciekawego, oryginalnego i zabawnego filmu z Waszej uroczystości weselnej, to nie musicie dalej szukać. Postawiliśmy na film, ponieważ to nasza pasja i zainteresowanie, które ciągle pogłębiamy i rozwijamy. Nieustannie staramy się dokładać wszelkich starań, aby nasz każdy kolejny film był równie dobry lub lepszy od poprzedniego. Studio Cinema Centrum działa głównie na terenie województwa lubuskiego, ale bez problemu dotrzemy na Dolny Śląsk czy Wielkopolskę lub inny teren kraju. Ofertę wzbogaca stawianie na wysoką jakość sprzętu, stały rozwój i inwestycje w nowoczesne technologie. Bez problemu zrealizujemy filmy w technice SD lub HD.

Nasze filmy w pełni oddają atmosferę i emocje, jakie towarzyszą Państwu w ważnych chwilach Waszego życia. Sztukę montażu wykorzystujemy po to, by powstał film, w którym będzie atrakcyjny początek, niebanalna opowieść i wreszcie subtelny finał. Potrafimy więc być poprawni, dowcipni, wzruszający, zabawni, sentymentalni... A wszystko ze smakiem i właściwą proporcją. Zapraszamy na naszą stronę: www.cinemacentrum.pl, na której znajdą Państwo więcej informacji dotyczących naszej działalności oraz bogate portfolio.

Film nagrywamy od momentu przygotowań, ubierania do ślubu, aż do oczepin. Filmujemy więc błogosławieństwo, przejazd do kościoła a po nim na salę weselną, kościół, życzenia, wejście na salę, pierwszy taniec, zabawę gości, życzenia do kamery, ewentualną sesję plenerową, podziękowania dla rodziców, tort, oczepiny. Szczegóły zawsze omawiamy indywidualnie. Film może trwać od 90 do 180 minut w zależności od wyboru pakietu. Szczegóły w korespondencji mailowej.

Dodatkowo możemy uatrakcyjnić Wasze wesele przygotowując atrakcyjną prezentację oraz jej projekcję.

Do końca roku atrakcyjne promocje! Sprawdź na www.cinemacentrum.pl

Poniżej trzy przykłady naszej pracy.

Wstęp do filmu:
Clip z zabawy na weselu:
Zakończenie filmu: