BAZA FIRM / ZESPOŁY MUZYCZNE / LEJDIS & DżENTELMEN

Zespół Lejdis & Dżentelmen

tel. 603 502 300 http://www.lejdis-and-dzentelmen.pl info@lejdis-and-dzentelmen.pl

Witamy serdecznie!

Zespół Lejdis & Dżentelmen to gwarancja dobrej zabawy dla twoich gości! Jesteśmy trójką młodych i ambitnych ludzi których połączyła ze sobą pasja do muzyki i spełnianie marzeń w rzeczywistość. Na scenie istniejemy od 8 lat i przeprowadziliśmy setki wesel, zagraliśmy wiele koncertów i imprez firmowych.

Nasza trójka to miłośnicy dobrej zabawy o niespożytych zasobach energii i humoru, która udziela się naszym słuchaczom. Konferansjerkę i zabawianie gości mamy we krwi. Do każdego podchodźimy indywidualnie aby spełnić wymogi i gusta naszych odbiorców. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie jak i oświetlenie którego nie może zabraknąć na żadnej uroczystości.

Nasz repertuar odróżnia nas od innych zespołów, a mianowicie- My zawsze stawiamy na dobrą, rozrywkową i szybką muzykę przy której nie możecie sie nudzić a nogi "nie drętwieją" w tańcu :) Posiadamy przeróżne muzyczne przeboje począwszy od disco po dance, wiele starych przebojów w nowej muzycznej odsłonie po biesiadę, rock, disco-polo a skończywszy na nowych radiowych utworach które królują na polskich listach przebojów.


Uwaga! Uwaga!

Skutki uboczne wywołane poznaniem Zespołu Muzycznego Lejdis & Dżentelmen prowadzą do zawierania nowych znajomości, które mogą obfitować w wiele interesujących współpracy w przyszłości! ;)

Zapraszamy do kontaktu.... kto pierwszy ten lepszy ;)

Tu nas możecie znaleźć:
    https://www.facebook.com/ZespolMuzycznyLejdis
    https://www.youtube.com/channel/UC0HE_rW4LhGLjVI1emTlXbw
    http://lejdis-and-dzentelmen.pl/


Aktualności możecie śledzić na naszym profilu na facebooku:)