BAZA FIRM / PODRÓŻE POŚLUBNE / MEGA TOURS

Biuro Podróży Mega Tours
ul. Żeromskiego 8, (deptak)
65-066 Zielona Góra

tel. 68 324 49 83 http://www.megatours.pl biuro@megatours.pl

Nasze biuro mieści się w sercu Zielonej Góry - na deptaku przy ulicy Żeromskiego. Szczycimy się faktem, że tak wielu z Was nam powierza spełnienie swoich marzeń o podróżach, również tych poślubnych.
Kilka słów o nas - właśnie zaczyna się ósmy rok naszych wspólnych wycieczek. Czas ten był okresem rozwoju firmy, zbierania cennych doświadczeń, konsekwentnego realizowania zamierzonych celów i zdobywania Państwa zaufania.
Ukoronowaniem naszych działań stało się przyjęcie naszego biura do elitarnego grona biur podróży w Polsce jakim jest Polska Izba Turystyki. W związku z naszą specjalizacją - turystyką szkolną jesteśmy członkiem -założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej. Mamy nadzieje że wymieniane tam doświadczenia pozwolą nam lepiej spełniać Państwa oczekiwania.
Informujemy także, ze zgodnie z Ustawą o usługach turystycznych posiadamy koncesję organizatora turystyki nr 0034 wydaną przez Wojewodę Lubuskiego oraz posiadamy polisę OC w dla każdego wyjeżdżającego z nami turysty w PZU SA.


Wyświetl większą mapę