BAZA FIRM / WIECZÓR PANIEŃSKI, KAWALERSKI / PAINTBALL NA WIECZóR KAWALERSKI

Paintball na wieczór kawalerski
Evil Shop
lubuskie (Zielona Góra oraz Szprotawa)

tel. 508 193 273 http://www.paintball-lubuskie.pl eb@evilshop.pl

Evilshop specjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez paintballowych na terenie województwa lubuskiego. Posiadamy pola do gry w Zielonej Górze oraz Szprotawie. Oba nasze pola, tzn. Zielona Góra i Szprotawa sa zalesione, posiadają na swoim terenie liczne budynki oraz wiele przeszkód, ktore uatrakcyjniają gre i tworza prawdziwy militarny klimat.

Jesteśmy najwiekszą firmą w rejonie województwa lubuskiego, możemy pochwalić się rozległym doświadczeniem w organizowaniu dużych i mniejszych imprez. Jesteś z Zielonej Gory, Nowej Soli, Żar, Żagania czy innej miejscowości? Zadzwoń, być może uda się zorganizować imprezę w Twoim miescie.

To idealny pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego!

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem. Nie posiada on śladow zużycia, gdyż dbamy o najwyższą jakość stale kupując nowy asortyment. Uczestnicy naszych imprez grają na markerach BT Combat. Posiadamy tez markery z trybem strzelania seria BT ERC, Smart Parts SP1 z elektroloaderami.

Gracze otrzymują maski Proto Switch. Są one wyposażone w szybe termalna, dzięki czemu minimalizowany jest efekt parowania. Dostarczamy wygodne i czyste kombinezony Bundeswehr'y. Markery zasilamy sprężonym powietrzem.