BAZA FIRM / ZESPOŁY MUZYCZNE / REJS 19/69

Rejs 19/69
Zielona Góra

tel. 604 471 990, tel. 68 323 43 63 http://www.rejs1969.cba.pl cog@autograf.pl

Rejs 19/69 to jedyny w swym rodzaju 7-osobowy  zespół muzyczno-wodzirejski, który możecie przy Waszym szczęściu zobaczyć i usłyszeć na Ziemi Lubuskiej i poza jej granicami. Jeśli jesteście więc na weselu bądź zacnym balu i czujecie, że nogi same skaczą, ludzie się cieszą i tańcują, a suknie i krawaty na wietrze falują, to musieliście trafić na nas.

Moc naszego brzmienia to nie przypadek. Zapewniają ją zarówno zawodowi muzycy jak i najwyższej jakości nagłośnienie, oświetlenie i instrumenty: gitara elektryczna, gitara akustyczna, gitara basowa,  instrumenty klawiszowe, perkusja i instrumenty perkusyjne, skrzypce, saksofon, trąbka, akordeon, harmonijka ustna. Wszyscy wraz z wokalistką swoim głosem tworzą niesamowitą przestrzeń dźwięków. Na nasz repertuar składają się najbardziej wyselekcjonowane i sprawdzone utwory z różnych lat, gatunków i krajów. Poprzez odpowiednie prowadzenie imprezy i liczne zabawy czas spędzony z nami płynie bardzo miło i jak powiadają za szybko.

Najlepszym sposobem na to, abyśmy u Was zagrali jest posłuchanie nas na żywo oraz dla dobrego kontrastu innych zespołów, które was bardzo zainteresują albo o których słyszeliście najlepsze recenzje.

Mix 1: Harley mój - Blue suede shoes

Mix 2: Sen się spełni - Testosteron

Mix 3: Czy ten pan i pani - Miasto budzi się

Mix 4: Imagine - No women no cry

Mix 5: Do nieba - Dziewczyny lubią brąz

Mix 6: Za tobą pójdę jak na bal - Małgośka

Mix 7: Pocieszanka - Gdy nie ma dzieci

Mix 8: Prócz ciebie nic - Kołysanka

Mix 9: Livin la vida loca - Pretty women

Mix 10: Prawy do lewego - Cyganeczka Zosia - Gdzie ta keja

Mix 11: Czardasz - Skrzypek ana dachu - Country