BAZA FIRM / SALE WESELNE / SALA MAGNACKA (HARLEM CLUB)

Sala Magnacka przy Harlem Club
ul. Sienkiewicza 11
65-001 Zielona Góra

tel. 68 4553443 (po 17.00), tel. 784 506 883 http://www.harlemclub.pl biuro@harlemclub.pl
Maksymalna liczba gości: 80

Sala Magnacka przy Harlem Club jest usytuowana w zabytkowym budynku przy ulicy Henryka Sienkiewicza 11 w spokojnej okolicy centrum miasta. Sala bankietowa przeznaczona jest na wesela do 60 osób lub do 80 osób w przypadku połączenia imprezy z salą klubową. Przed obiektem do Państwa dyspozycji jest duży parking zapewniający poczucie bezpieczeństwa oraz duży zabytkowy park – całość ogrodzona, co ma ogromne znaczenie w przypadku udziału w imprezie dzieci.

Proponujemy Państwu wynajem naszej Sali Magnackiej na różne okazje. Organizujemy chrzty, komunie św., wesela, bankiety, spotkania firmowe, szkolenia, wieczorki integracyjne oraz wszelkie imprezy okolicznościowe.

Nasze menu oparte jest głównie na potrawach kuchni staropolskiej, tradycyjnej i wiejskiej, ale jesteśmy otwarci na propozycje naszych gości tak, by spełnić ich upodobania. Państwa Młodych i ich gości powitamy lampką wina musującego oraz staropolskim zwyczajem, chlebem i solą.
Imprezy mogą odbywać się zarówno na Sali bankietowej „Magnacka” lub w sali klubowej, które są ze sobą połączone. Istnieje także możliwość skorzystania z ogródka, który znajduje się bezpośrednio przy budynku.

Oferujemy Państwu kompleksową i serdeczną obsługę oraz pomoc w zaplanowaniu i realizacji zarówno imprez służbowych jak i prywatnych.

Piękna sala i ogród, profesjonalna obsługa oraz znakomite menu to nasze cechy.

https://www.facebook.com/HarlemZG.Magnacka/photos_stream


Wyświetl większą mapę