tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Palmiarnia

Palmiarnia
ul. Wrocławska 12
65-427 Zielona Góra

Tel. 68 478 45 51
http://www.palmiarnia.zgora.pl
palmiarnia@palmiarnia.zgora.pl

Maksymalna liczba gości: 300

Palmiarnia to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju imprez a jej wielkość (nawet 300 gości) powoduje to, że możemy zorganizować niemal każdą uroczystość. Organizujemy imprezy rodzinne jak np. wesela, komunie, chrzciny, studniówki itp. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się organizacja wesel, które w takim miejscu jest dodatkowym elementem wspaniałych przeżyć.

Ponadto otwarci jesteśmy na realizację wszelkiego rodzaju imprez firmowych. Nasza kuchnia oraz doświadczeni pracownicy sprawią, że organizacja takiej imprezy będzie nie tylko bardzo łatwa ale proponowane przez nas kulinaria zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta.

Palmiarnia to także przyjazne miejsce dla biznesu ! Oddajemy Państwu do dyspozycji dwie sale konferencyjne.

Pierwsza, licząca 90 miejsc wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Sala jest także w pełni klimatyzowana. Dodatkowym atutem jest bardzo przystępna cena za jej wynajem.

Druga sala nazywana przez nas Salką VIP, jest salą niewielką przeznaczoną dla maksimum 18 osób. Mieści się w starym Domku Winiarza, posiada również własną klimatyzację. Jej atutem jest to, że prowadzone tam rozmowy lub negocjacje odbywają się w całkowitej dyskrecji i zapewniają odpowiedni komfort. Ponadto w salce VIP można zjeść kameralny uroczysty obiad podejmując tu ważnych dla Państwa gości.

Aby dokonać rezerwacji sal oraz ustalić szczegóły organizacyjne prosimy o kontakt z Biurem Palmiarni.