tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Pensjonat „Siodło”


Pensjonat Siodło
ul. Powst. Wielkopolskich 9b
Wilcze 10
64-224 Świętno

tel. 606 438 342
http://www.siodlo.com.pl
info@siodlo.com.pl

Maksymalna liczba gości: 170

Pensjonat „Siodło” **** w Wilczu posiada cztery gwiazdki w swej kategorii, a także wiele certyfikatów i nagród za najwyższą jakość świadczonych usług i z pewnością jest to wymarzone miejsce na przyjęcie weselne w niepowtarzalnym klimacie wśród lasów i jezior. Posiadamy do Państwa dyspozycji dwie eleganckie, przestronne i klimatyzowane sale, w tym prawdziwą salę balową, na której w blasku kryształowych żyrandoli każda Młoda Para wygląda olśniewająco.

Organizujemy przyjęcia weselne do 170 osób z komfortową bazą noclegową do 88 osób, w tym dla Nowożeńców Apartament Lux gratis. Gwarantujemy Państwu profesjonalną, miłą obsługę, wspaniałe staropolskie jedzenie (i nie tylko) oraz najwyższą jakość oferowanej usługi. Szczegóły dotyczące zarówno przyjęcia jak i noclegów omawiamy indywidualnie, aby spełnić Państwa oczekiwania w tym jakże ważnym, wyjątkowym i jedynym w życiu dniu. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem w naszym Pensjonacie na konsultację, gdyż wiemy, że to miejsce potrafi oczarować każdego. Zapada wówczas jedna decyzja: „to jest to wyjątkowe miejsce, którego szukaliśmy”.

Teren Pensjonatu jest ogrodzony, z miejscami parkingowymi, placem zabaw dla dzieci, basenem, letnim barem grillowym oraz innymi atrakcjami i wspaniałymi terenami do spacerowania.