tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Stary Zajazd


Stary Zajazd
ul. Truskawkowa 1a
65-001 Zielona Góra

tel. 781 446 503
http://www.staryzajazd.pl
staryzajazd@wp.pl

Maksymalna liczba gości: 140

Dom Weselny Stary Zajazd stworzyliśmy z myślą o przyjęciu weselnym z niepowtarzalną atmosferą. Dlatego naszą salę przygotowaliśmy tak, aby Młoda Para wraz ze swoimi Gośćmi mogła uroczyście świętować swój ważny dzień.

Nasza sala weselna jest w pełni klimatyzowana oraz zapewnia zorganizowanie niezapomnianej imprezy nawet dla 140 osób. Istnieje możliwość podziału sali na dwie części: większej dla 60 osób oraz mniejszej dla 30. Na całej jej długości znajdują się przestronne okna, które wieczorową porą, ozdobione świecami tworzą niesamowity klimat.Sala jest świeżo po remoncie. Zainstalowane jest także oświetlenie LED, z możliwością zmiany koloru. Tworzy to wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Oferujemy również możliwość zorganizowania imprez przy okrągłych stołach.

W naszym Domu Weselnym posiadamy także noclegi. Oferujemy pobyt w pokojach jedno-, dwu- oraz 3-osobowych z wyżywieniem w konkurencyjnej cenie. Swoim gościom oferujemy czyste i komfortowe pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor oraz bezpłatny dostęp do internetu. Dla Pary Młodej przygotowaliśmy apartament małżeński. Idealny pokój do wypoczynku przed poprawinami.

Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u:
www.facebook.com/staryzajazd