tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Muńko i Kompany

Obszar działania: cała Polska

tel. 600 396 649
http://munko.pl/
damian.munko@gmail.com

  • Czemu DJ a nie orkiestra?
  • Mniej jem i mniej kosztuję!

Sam fakt pobytu na tej stronie przybliża Państwa do podjęcia konkretnej i właściwej decyzji w przypadku poszukiwania osoby, która miała by, no właśnie, co? Pozwolę sobie użyć równoważników zdań aby określić usługi, które świadczę najlepiej jak potrafię. (Nie piszę jak inni, że najlepiej na świecie bo przecież nie rywalizowałem nigdy z innym DJ-em np. na tym samym weselu).

  • Wodzirej – jestem wodzirejem, tzn. stwarzam atmosferę do dobrej zabawy. Mam przygotowane animacje taneczne, dzięki którym goście świetnie się integrują. Układy są proste więc każdy może się włączyć w zabawę i zatańczyć do znanych utworów muzycznych.
  • Oprawa muzyczna imprezy – gram muzykę wielu pokoleń od szalonych lat 60-tych przez utwory z lat 70-tych i 80-tych po najnowsze kawałki, które pojawiają się w stacjach radiowych. Piosenki grane są w najlepszych wersjach takich, jakie znamy i lubimy.
  • Prowadzenie imprezy (w przypadku wesela wszystkie elementy programu: powitanie, toasty, tańce, hulanki, oczepiny – zabawy oczepinowe nie trwają nieskończenie długo, mają być interesujące a nie zapychające imprezę.)
    Nie organizuje konkursów typu „przekładanie jajek w spodniach”, „wkładanie czegoś do butelki”, żadnych o podobnych podtekście.
  • Prowadzę również Karaoke (jap.) – forma rozrywki pochodząca z Japonii, polegająca na śpiewaniu w pubie, klubie itp. znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Śpiewającemu może pomagać wyświetlanie tekstu na dowolnym medium (telewizor, monitor, projektor itp.) źródło danych: Wikipedia
  • Zapewniam pełne nagłośnienie i oświetlenie imprezy. Posiadam swój własny sprzęt (głośniki, wzmacniacz, mikser, CDJ, światła dyskotekowe).
  • Gdyby impreza była od początku bądź nagle zrobiła się bezalkoholowa, jestem na to przygotowany :)

Wszystkie szczegóły imprezy ustalam z zainteresowanymi podczas wcześniejszego spotkania. Jestem elastyczny i staram się jak najlepiej dopasować do potrzeb danej uroczystości. Działam w myśl zasady, że to ja na imprezie jestem dla ludzi a nie odwrotnie.