tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Moda Męska Artur®


Moda Męska Artur®
ul. Chrobrego 32 (deptak)
68-200 Żary

tel. 68 3759067
http://www.modameska-artur.com
m.m.artur.zary@gmail.com

Produkcja ubrań męskich i koszul na każdą okazję – dla nas nie ma nietypowych rozmiarów. Dystrybucja odzieży męskiej najlepszych polskich producentów, import kurtek skórzanych z Holandii – to trzy kierunki naszej działalności. Moda Męska ARTUR® – 25 lat doświadczenia, profesjonalne salony multibrandowe. Dzięki temu klient ma możliwość porównania wielu marek odzieżowych w jednym miejscu.

Wysoko wykwalifikowany personel zadba o to, abyś wyszedł od nas usatysfakcjonowany na 100% 🙂 Kładziemy duży nacisk na najwyższą jakość aby sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. A wszystko po to aby klienci przekraczający progi naszych salonów, weszli jednocześnie w wyjątkowy świat Mody Męskiej ARTUR® – inspirujący do nowych odkryć związanych z tą branżą.

Stawiamy na indywidualizm, który w autentyczny sposób pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji oraz dokładnie przekaże tradycję 25-letniej marki Moda Męska ARTUR®.

UWAGA PROMOCJA! – Powołując się na portal LubuskieWesele.pl otrzymasz 10% rabatu na zakupione produkty (kod rabatowy: LUBUSKIEWESELE).