tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Zespoły Muzyczne

Dlaczego Nie – R. Awiński

Zielona Góra

Wesele to nie tylko zabawa przy zespole muzycznym i suto zastawionym stole. To przede wszystkim chwile wzruszeń, które zapewnia oprawa artystyczna.

Notabene Dance

Zielona Góra, cała Polska

Gwarantujemy profesjonalną oprawę muzyczną wesel, imprez firmowych, dancingów, studniówek, imprez miejskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gramy na żywo.

Zespół Na Fali

Zielona Góra

Zespół Na Fali to pięciu przyjaciół, których łączy wspólna pasja jaką jest muzyka. W ofercie mamy oprócz świetnej muzyki i kilku zabaw, najwyższej jakości posługę muzyczną przy ceremonii ślubnej.

Klezmer

Zielona Góra

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a w obecnym składzie gramy od wielu lat. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz miłą atmosferę.

Zespół Aquarius

Zielona Góra

Jesteśmy zespołem muzycznym z Zielonej Góry. Posiadamy solidne wykształcenie muzyczne. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w różnych kręgach muzycznych.

Muńko i Kompany

Zielona Góra, cała Polska

Czemu DJ a nie orkiestra? Mniej jem i mniej kosztuję! Działam w myśl zasady, że to ja na imprezie jestem dla ludzi a nie odwrotnie.

Zespół Muzyczny HELIKON

Zielona Góra

Zespół muzyczny HELIKON zaprasza do współpracy przy organizacji wesel, bankietów, balów, imprez firmowych oraz festynów.

Rejs 19/69

Zielona Góra

Rejs 19/69 to jedyny w swym rodzaju 7-osobowy zespół muzyczno-wodzirejski, który możecie przy Waszym szczęściu zobaczyć i usłyszeć na Ziemi Lubuskiej i poza jej granicami.