tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Film i fotografia

Fotobudka

Zielona Góra

Oferujemy Tobie świetny gadżet do robienia nietypowych i spontanicznych zdjęć. Małe, zgrabne urządzenie wpasuje się w każde otoczenie a Ty i Twoi goście będziecie mieli możliwość robienia nieskończonej ilości zdjęć na dowolnie wybranym tle.

Sensual Studio

Wrocław, Zielona Góra, Głogów

Fotograf ślubny to fajny zawód, możliwość utrwalania ważnych wspomnień daje nam ogromną satysfakcję.

Studio Plus Fotografia Film

Gorzów Wielkopolski

Studio z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku oferuje fotografię ślubną i filmowanie wesel na najwyższym poziomie.

Ania Olszewska Fotografia

Zielona Góra

Przed Wami trudne zadanie, zaplanowania i zorganizowania całej uroczystości oraz wesela. Ja jestem po to, aby to wszystko uwiecznić na zdjęciach.

Xtream Studio

lubuskie

Ekscytująca, artystyczna fotografia ślubna, tworzenie filmów pełnych emocji, uwiecznianie niepowtarzalnych momentów Waszego życia to nasz cel.

Tajo Photography

Zielona Góra

Pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy, są to aparaty pełnoklatkowe oraz obiektywy o bardzo jasnym, stałym świetle.

Dariusz Małkowski Fotografia

Zielona Góra

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i skorzystania z naszych usług.

ColorowAnka Fotografia

Zielona Góra, Żary

Oferując Wam swoje usułgi fotograficzne, mam nadzieję dać Wam piękne wspomniena w postaci zdjęć. Jestem przygotowana na wszystko, wszędzie dojadę i podejmę się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

Studio Foto W. Witkowski

Zielona Góra, cała Polska

Jako fotograf podejmuję się różnych zleceń. Dzięki swojej wielkiej fascynacji reportażem ukazuję fotograficzny obraz emocji i wydarzeń, do którego nie potrzeba już żadnych słów.

Zielona Góra

Jeśli chcecie zatrzymać w kadrze miłość, uczucia, radość i uśmiech – zapraszam! W piękny sposób wyczaryjemy momenty, do których będziecie potem wracać pamięcią.

Studio Pixel

Gorzów Wielkopolski

Oferujemy Państwu wykonanie reportażu foto i video ze Ślubu, czy innej ważnej uroczystości. Staramy się aby nasze zlecenia były wyjątkowe, niepowtarzalne.

Basfilm Krzysztof Basaj

Zielona Góra

W realizacjach pomaga mi najwyższej klasy sprzęt – kamery Canon oraz oprogramowanie stosowane przy profesjonalnych produkcjach filmowych – Adobe Premiere Pro.

nieckowiak.pl – Fotografia

Zielona Góra, woj. lubuskie, wielkopolskie

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Moim zadaniem jest jest, aby poprzez wyjątkowe zdjęcia ten dzień mógł powrócić, poruszać Wasze serca.

Simply Studio

Zielona Góra, Nowa Sól

Nazywam się Katarzyna Klimowska i oferuję zestaw naturalnych zdjęć, składający się z wychwyconych momentów, pokazuję prawdziwe, szczere emocje i uczucia.

Hosi Film

Zielona Góra, całe woj. lubuskie

Jesteśmy firmą z Zielonej Góry, zapewniającą obsługę wideo w jednym z najważniejszych momentów w Twoim życiu.

Fotografia Beata Klepaczewska

Gorzów Wielkopolski

Fotografia Beata Klepaczewska to firma zajmująca się profesjonalnym wykonywaniem fotografii i filmów, z uwzględnieniem uroczystości ślubnych i weselnych.

PM Studio Przemysław Markowski

Gorzów Wielkopolski

PM Studio Przemysław Markowski oferuje Państwu robienie zdjęć, które upamiętnią jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka.

Anja Zielińska Fotografia

całe woj. lubuskie

Fotografie ślubne z długą „datą ważności”. Subtelne i estetyczne fotografie pełne światła zapewnią Wam elegancką oprawę Waszego Najważniejszego Dnia.

Paula Traczyk Fotografia

Zielona Góra

Fotografia to moja pasja i mam wiele szczęścia, że mogę być z Wami w trakcie wydarzenia jakim jest Wasz ślub i wesele. Uchwycę Wasze emocje tworzące niepowtarzalny reportaż i pamioątkę z sesji plenerowej.