tel. +48 661 289 309

kontakt@lubuskiewesele.pl

Sale weselne

Amadeus Hotel

Zielona Góra

Oferujemy państwu pakiet weselny, obejmuje on wynajem części restauracyjnej i hotelowej. Specjalizujemy się w imprezach powyżej 100 osób.

Sala weselna „Nad Strumykiem”

Zielona Góra

Oferujemy Państwu organizację przyjęcia weselnego do 150 osób z pełną obsługą, w otoczeniu doskonałej kuchni oraz urokliwej i przestronnej sali weselno-konferencyjnej o powierzchni 220m2.

Ośrodek „Nad Borkiem”

Gubin

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do organizacji przyjęć weselnych w Ośrodku Wypoczynkowym „Nad Borkiem” w Kosarzynie k/Gubina.

Stary Zajazd

Zielona Góra

Dom Weselny Stary Zajazd stworzyliśmy z myślą o przyjęciu weselnym z niepowtarzalną atmosferą. Dlatego naszą salę przygotowaliśmy tak, aby Młoda Para wraz ze swoimi Gośćmi mogła uroczyście świętować swój ważny dzień.

ForRest Hotel & Restaurant

Zielona Góra

Doskonale wiemy, jak ważny i wyjątkowy jest „ten dzień”. Korzystając z naszego doświadczenia, potrafimy zorganizować iście bajkowe wesele, które będą Państwo zawsze miło wspominać.

Bernardowo

Obra

Bernardowo – to nie Soplicowo, choć doszukać można się podobieństw: stylowych wnętrz, niezwykłej atmosfery i wyrafinowanej kuchni. Tak krótko moglibyśmy określić naszą restaurację, której powstanie nie jest przypadkowe.

Pensjonat „Siodło”

Wilcze

Pensjonat „Siodło” **** w Wilczu posiada cztery gwiazdki w swej kategorii, a także wiele certyfikatów i nagród za najwyższą jakość świadczonych usług i z pewnością jest to wymarzone miejsce na przyjęcie weselne w niepowtarzalnym klimacie wśród lasów i jezior. Posiadamy do Państwa dyspozycji dwie eleganckie, przestronne i klimatyzowane sale, w tym prawdziwą salę balową, na której w blasku kryształowych żyrandoli każda Młoda Para wygląda olśniewająco.

Palmiarnia

Zielona Góra

Palmiarnia to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju imprez a jej wielkość (nawet 300 gości) powoduje to, że możemy zorganizować niemal każdą uroczystość. Organizujemy imprezy rodzinne jak np. wesela, komunie, chrzciny, studniówki itp. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się organizacja wesel, które w takim miejscu jest dodatkowym elementem wspaniałych przeżyć.

Villa Plena

Ośno Lubuskie

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Pensjonatu Villa Plena w Ośnie Lubuskim, magicznego miejsca wypoczynku, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Ośrodek ANApausis

Gryżyna

Zapraszamy Państwa do zorganizowania idealnego przyjęcia weselnego w Ośrodku ANApausis w Gryżynie. Zadbamy o każdy szczegół, aby uczynić ten wspaniały dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Dwór Kolesin

Kolesin

Szczególne wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Wyjątkowe chwile wymagają szczególnej troski o każdy szczegół. Organizujemy przyjęcia weselne, oferując nie tylko przepiękne miejsce i malowniczy krajobraz jako wymarzone tło dla spotkań Młodej Pary z jej Gośćmi, ale również dopracowany w najmniejszym detalu plan tego wyjątkowego wydarzenia.

Ośrodek „Martinez”

Lubrza

Zapraszamy do sali weselnej w Ośrodku MARTINEZ w Lubrzy! Lubrza może się pochwalić idealną lokalizacją: znajdujemy się 10 km od Świebodzina, czyli nieopodal zbiegu tras nr 2 i 3. W malowniczej okolicy, wśród lubrzańskich jezior położona jest Sala Weselna ,,Martinez”.

Pensjonat Sage

Łagów

Mamy do zaoferowania dwupoziomową salę balową na 150 osób gdzie zorganizujemy wesele, chrzciny, komunię, spotkanie rodzinne oraz bankiet firmowy, a nasza kuchnia postara się aby ten dzień pozostał na długo w pamięci.

Ośrodek „Azyl”

Mironice

Zapraszamy Państwa do wspólnej organizacji przyjęć weselnych w ośrodku „Azyl”, mieszącego się w Mironicach, około 10 kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego.